VELIKONOCE V METROPOLI

Nalaďte se na Velikonoční atmosféru!

V Metropoli Zličín si můžete nejen nakoupit dobroty na Velikonočních trzích, ale také si spolu s námi vyrobit vlastníma rukama krásné Velikonoční dekorace.

Centrální nám. (vstup č. 3)


VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ č. 1

8. - 10. 4. 2022

Zdobení Velikonočních věnců

8. - 10. 4. 2022

Ozdobte si věnec dle vašich představ. Této aktivitě se meze nekladou, záleží jen na vaší kreativitě. 

Na tomto workshopu najdete různé jarní ozdoby, od květin až po ptáčky. Jarní věnce mají široké využití. Můžete si je zavěsit na dveře, na vstupní branku, položit na stůl apod. Pozvěte jaro do svého domova!

Sádrové malování

8. - 10. 4. 2022

Pro malé i velké máme připraveno nejen sádrové malování, ale také vybarvování jarních motivů i jarní omalovánky. 

Vše vám bude k dispozici - sádrové předměty, papírové jarní motivy, pastelky, tempery, nůžky aj. Papírové výtvory si pak doma můžete zavěsit jako jarní dekoraci. 


VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ č. 2

15. - 17. 4. 2022

Pletení pomlázek

15. - 17. 4. 2022

Pomlázka je základ! Bez ní se tradiční Velikonoce neobejdou. Ale umíte si ji, pánové, sami uplést? Zastavte se na našem workshopu, kde vám poradí zkušený odborník na pletení pomlázek. Součástí bude i návod, podle kterého to můžete zvládnout sami a pochlubit se svému okolí vlastnoručně upletenou pomlázkou. 

Skládání papírových vajíček

15. - 17. 4. 2022

Malování kraslic není pro každého. Nejen, že to vyžaduje talent a praxi, ale také materiál a nástroje, které ne každý má doma. Proto jsme pro vás připravili papírovou variantu. Složte si netradiční ale krásná papírová vajíčka, která ohromí každého. Doma vám vytvoří krásnou Velikonoční dekoraci. 


VELIKONOČNÍ TRHY

11. - 17. 4. 2022

Velikonoční trhy

11. - 17. 4. 2022

K Velikonocům samozřejmě patří tradiční a kvalitní pokrmy, kterými pohostíte nejen své koledníky.

Proto jsme pro vás připravili Velikonoční trhy, na kterých najdete vše, co k Velikonocům patří - sýry, masa, pečivo, Velikonoční dekorace a mnoho jiného.

Zastavte se u nás!


Obrovské Velikonoční vejce

11. - 17. 4. 2022

Ozdobte s námi naše nadrozměrné Velikonoční vajíčko! Napište na něj Velikonoční pozdrav nebo vaše touhy, přání či vzkazy, obohaťte jej svými kresbami. Fantazii se meze nekladou. Nakonec svůj výtvor vyfoťte a sdílejte na sociálních sítích. 

#metropolezlicin


< zpět na hlavní stránky Metropole                                                                                     Jaro v Metropoli >